Гуманістична психотерапія

Під час гуманістичної (немедичної) психотерапії розглядаються витоки подій, що відбуваються із вами. У творчому тандемі з психотерапевтом ви просуваєтеся до свободи особистості, гармонії із собою та дружній взаємодії із оточуючим світом.

Коли психотерапія є показаною? Коли вам важко давати собі раду із ситуаціями, які є схожими на ту, з якою впоралися після консультування. Коли ви самі відчуваєте (розумієте), що «наступаєте на одні й ті ж самі граблі». Наприклад, обираєте справи, які не можете завершити. Обираєте блиькими людьми тих, хто не хоче ставати близьким для вас. Починаєте стосунки, що однаково закінчуються. Знаходите роботу, яка завершується звільненням. Тяжко переживаєте реакцію оточуючих на свою сексуальну ориєнтацію. Або не в змозі прийняти свій вибір. Чи, може, вперто дієте таким чином, що присягалися собі ніколи не робити. Ми часто так вчиняємо по відношенню до своїх дітей чи сімей (пам'ятаєте свої обітниці на кшталт: "В мене все буде інакше! Я ніколи не буду так робити!»?).

Або нічого цього немає. Навпаки, у вашему житті все гаразд, все, як має бути. Ви зробили те, що планували, й досягли того, чого прагнули. Та - «ялинкові іграшки виявилися фальшивими» - й сформулювати важко, й сказати комусь неможливо.

Або ви самі усвідомлюєте, що «коріння» сягає набагато глибше, ніж причини виникнення конкретної ситуації. Що його паростки торкаються багатьох сфер вашого життя.

Можливо, зваважають жити страхи, болісні відчуття чи прояви - хоча медичний огляд та аналізи говорять про те, що все є у нормі.

Бажання звільнитися від залежності чи змінити свою залежну поведінку теж є засадою для співробітництва з психотерапевтом.
Отже, тому що витоки того, що відбувається, є глибоко схованитми, то й психотерапевтична робота буде більш довогою, ніж консультування. Вона може переріватися на якийсь час. Ми є живими людьми - наприкало, і ви, і терпапвт маєте відпустку.

Рішення про закінчення психотерапії приймаєте ви - в залежності від свого внутрішнього відчуття.

Проходити психотерапію можна с 13 – 14 років (для більш юних клієнтів зазвичай пропонують ігрову психотерапію). Тут ми вказуємо тільки начальну межу віку, тому що психотерапію можуть проходити клієнти й молодого віку, й зрілого, й віку пізньої дорослості.

Разом із індивідуальною психотерапією ми пропонуємо терапію традиційних та нетрадиційних подружніх та сімейних пар (мати -дочка, мати - син, батько - син, батько - дочка, бабуся- онук, дідусь - онучка, свекруха - теща, свекор - тесть, братова - дружина, сестра - сестра, брат - брат та ін.).

Адже не завжди причина сімейних утруднень є пов'язаною саме із взаєминами між чоловіком та дружиною. Напруженість у сім'ї може виникати також через складні стосунки в інших парах.

Продовжуваність однієї зустрічі: індивідуальної - 50 хвилин, з парою - 1год. 30хв.
Продовжуваність курсу психотерапії - від 15 зустрічей.
Ми гарантуємо анонімність й конфіденційність
Уточнити інформацію та записатися на консультацію психотерапевта можна в розділі "Зворотній зв'язок"