Про нас

Владлена Дмитрієва
практичний психолог, психотерапевт УСП, тренер СПТ
Освіта: Інститут соціальних наук МАУП, практичний психолог (магістр); «Методична підготовка тренерів СПТ та оргконсультантів», тренер СПТ; Київська школа психотерапії, завершене п'ятирічне навчання за стандартами ЄАП, напрямок: «центрована на особистості психотерапія».

Професійний досвід: психолог в шлюбній агенції, співавтор учбового посібника для продавців торговельної мережі, психолог-консультант социальної служби, психолог в гериатрічному пансіонаті, тренер в маркетинговій компанії. Приватна практика з 2003 року: индивідуальне консультування; ведення груп, написання авторських програм тренінгів та статей.
Світлана Воронова
практичний психолог, психотерапевт УСП, тренер СПТ
Освіта: Інститут соціальних наук МАУП, практичний психолог (магістр); «Методична підготовка тренерів СПТ та оргконсультантів», тренер СПТ; Київська школа психотерапії, завершене п'ятирічне навчання за стандартами ЄАП, напрямок: «центрована на особистості психотерапія»; програма навчання супервізоров.

Професійний досвід: психолог-консультант у Центрі соціальних служб для дітей та молоді, психолог-консультант Центру психологічної допомоги сім'ї. Приватна практика з 2003 року: индивідуальне консультування; ведення груп, написання авторських програм тренінгів та статей.